https://linksredirect.com/?cid=91464&source=linkkit&url=https%3A%2F%2Fwww.amazon.in%2F

Eisu Nangbu Nungshiye Part 15

EISU NANGBU NUNGSHIYE

part-15

Ngeihak leiraga gari Da nupa ama louba lak lami

Nupa:eche loirabo?? Chatnaba tourasiro??

Thabalei:loirabani2 ngak tang leiyo ei amta kouthok ugege..

Thabalei manung Da changlak e

Thabalei:nakhoi loinaraba ntro??chatnaba tourasiro?? Me louba lak houre..

Nupi:eche loire yarani thoklk age.

Sana d wa amafao ngangde tumin na Makok to nonthaduna famduna lei

Thabalei:Sana yam Hena khanjanluranu houjik ti maduge matam ntre akhoi su hingnaba upai thiba tabane..

Sana tapna:eche bungo do fajana yengbiramu Ko..

Thabalei:aduge di kemta waganu se akhoi mayam leiri nadomcha su leiri karisu Khan ganu..

Sana:fare eche ei kanabu su kiraroi echa ge epuroiba ge pumnamak hotnarage eche..

Thabalei:aduni thoklk o thengkhini…

Sana su pumnamak thengnarage khanduna masa du hek ubada nupa Pumba sumba mawong Da kerami…

Ngeihak leiraga makhoi Mari nupa duga Puna gari duda thok khre..

Nupa:um noi mym se fajan di fajba jatni noi ubada ei nupi ga kaoge touwe..

Nupi1:haha Kaoro akhoi marak tage ama khanlaga hek louro adudi…

Nupa:aduna faradra??nasak su loi fajei akhoi Sai do kainathok adra khangdene…

Nupi3:haha tamo kainaro eiga oi leirase tamo Seba ga fajana toubige Da Kemta khanlunu..

Makhoi mayam noktuna chtli adubu Sana nokta yadabagum Nokli wa d machet amafao nganglamde…

Nupa:masak fajabi ama yaorisidi ngasai dage wa su amta ngangde keino heinadrabo???

Sana nokfet touna:aduge nteda sum ahanba oiba duda khitang …

Nupa:haha adugebu keisu khanlunu kuira2 henjan lak kani..

Nupi2:aduni2 akhoi su Hana yam heinabajat nate ado houjik ti akhoina oina henjnle..

Asi haiduna mayam nokli..

Gari du asum thourakpana mafam du youre…makhoi mayam mathng2 kumthaduna yum duda changlak e..

Yum du minister amage farm house Ni…party duda yaoriba mayam dusu leibak na sak khangna raba mantri police Officer contractor engineer loimak sure..

Sana ahanba oiba ge touriba sing adu khoutak chai..

Minister:nakhoi lak laba??changk o mayam se nakhoi ngaiba Da wanarabani ne..

Nupa:sir asidage masak fajabi anouba ama yaorisidi eige oirage..

Minister:karino ne Sidi eige Hanna book tourabanine…

Asi haiduna nok2 tuna yu du thakli…

Sana minister duge naknda fami…haifet yengbada atei dudi nok2 tuna yu thakminari konaduna leibana kayani..

Minister:fajabi se nang ge nakhut tuna amukta heirak u mahao leibra yenge…

Haiduna lengjum Da makhut tuna konlak e..Sana heinadraba su upai leita minister ge apamba du thungnaba haiduna touri..

Minister:nang ge nakhut na heibase onthokna mahao leikhre da se ei heirak k ng su thak u..

Asi haiduna half glass ama heiduna Sana Da pi..

Sana:sir Sidi toujaroige ei..

Minister:why??just one for my sake…just enjoy..

Asi haiduna namduna pithak e..Sana ahanba oiba ga yamna heinaramde…

Minister:that’s it baby…nang ge matik chana eina pigani ngasidi enjoyed touthok si..

Nupa:sir na fajan setkhre Ko ngac di..

Minister:haha ngac d eina booked hanbage Ni nahan khei di noina hanbane…

Nupi:keino akhoi di yam thirabo haise akhoi d amta pamdraboba???

Asi haiduna mayam nokli…ngeihak ngaoraga minister duna Sana bu ma ge ka Da Pusan khi..

Minister:fajabi nang ge sak asuk fajaba??yengba ge penba naide..

Asi haiduna Sana ge Mai Da tapna nanlak e..Sana masa du heinade fat onthok o..

Minister:se nang ge fi se…

Asi haiduna Sana na enliba fi du tapna louthok khi..Sana mamit uisin duna mamai leithok tuna khangjei…

Minister Sana ge masa bu amamam ta oina sok tuna mahak ki apamba khuding mak Sana ge mafam Da ge loukhi…

Minister wara duna nakan ama Da leiri..Sana punshi gi oina ahanba mapuroiba ntaba ama na masak sok khiba Da aduk ki Thamoi kaijakhi…

Adubu upai leitraba mateng pangbinaba kana leitraba ma ge d masina lambi oikhi… Pung 2/3 ge tung Da Sana makhoi ge leifam Da hlk le..

Sana tumin na ka Da changduna famduna lei..

Thabalei Chang lak tuna:Sana..

Sana tapna:eche..

Thabalei:se nang ge saruk ne.. minister ng ge 50k pirak pane eina 10k ama loure ng ge 40k Ni..

Asi haiduna Sana Da pirami…

Sana tapna peisa sing adu louwe

Thabalei:eisu thoklage ngsu waramani nafi narol honglo..

Sana :eche angang di??

Thabalei:nadomcha ga achapot leiruni haina thok khibane..

Asi haiduna thabalei su thok khre..

Sana pairiba peisa duda muna yengli:ohh eige hakchang ge mamal niko mase??eina chatliba lambi se chumlibara??

Ebeni ga macha ga su changlak e..

Punshiba prap2 changak tuna:mama ng Kai chatluge ei d ng Kai chtkhrabano khnlure ei thanamaga..

Sana macha bu nanthaduna:keisu chte mama baba nabage me unarubane…

Ebeni:Sana..

Sana: edomcha..

Ebeni:kamai touwe..

Sana:eche tu eige hakchang ge mamal ne lising 40..

Ebeni:eisu nang lambi sida chat haningba di nte adubu eisu mateng pangba ngamba d ntaba sida ntana upai leite ei…

Sana: edomcha eina chatliba lambi se chumlibara??ei na touriba thabak se chumlibara??

Ebeni:achum ba aranba haiba ama leite akhoi d hingdaba yade hingba Da sek chngi..nangsu napuroiba bu kandaba yade aduna lambi si ntana akhoi ge d Kari upai leii??

Sana tarakliba mapi du teithok tuna:edomcha ei tamo se mapan Da layengva tharage khanle.

Ebeni:Madu ge ntro nang ngac lambi sida chatlibase???

Sana:Ada chatminaga daba se

Ebeni:sumai touse akhoi enaosing thokpa ama mapan Da chatni haibane mangonda ngangnaraga matam kha mana yengsin binaba hairase…

Sana:yagadra edomcha??

Ebeni:yanaba hainaba tabane..

Asumna nongmi nini ge manung Da paikhomba bu mapan Da thakhi..

~~~~~~~~~~~~~~~~~

Punshiba wari sing taba ga mamit Pumba Chotle..knasu udri ngei Da fat2 teithok e..

Khaba:madam maduge matung sir d kamai toukhre…

Sana tapna:mapan Da 1month muk leikhi manungduda mage operation touduna mage anaba du pungfa fava ngamkhi..

Madu tabada ei aduk ki matik haraokhi ei sinfam ase thadok Lage khankhi..

Punshiba tapna:makha d..

Sana:numit to Mahak lak kadaba numit nini watli ngei Ni..eina mafam du thadok Lage khna thoklk Pani adubu makhoina..

Punshiba:keidwrava..

Sana:eibu makhoi na….

To be contd…

Leave a Comment

Your email address will not be published.